Binnenkort heb ik een event met een dresscode. Hoe leuk!
Maar ja… het wijkt af van het normale, en tsja, ik wil geen flater slaan of underdressed aankomen. Ik weet even niet goed waar ik moet zoeken om te vinden wat ik nodig heb.
Hoe fijn om goed geholpen te worden door een ervaren styliste/verkoopster die leuke combinaties kan maken, weet of het kledingstuk lang valt (een must), en ook kan met sneakers én pumps.
Om je met een goed gevoel de deur uit te laten gaan. Of je nou koopt of niet. Luistert, kijkt en meedenkt op basis van je smaak, wensen en waar je mag kiezen op gevoel en of het lekker zit.
Nieuwe keuzehulp voor trainingen
Dit was voor mij de inspiratiebron om een keuzehulp te maken voor jou. Om een goede passende training te kunnen vinden en gericht je tijd goed te besteden. Passend bij jouw wensen, specialisme of aandachtsgebied.
Algemeen, sport, neuropathie…
- Op locatie of online, samen of alleen, met je team, of alleen, kort of lang.
- Altijd wat te kiezen
- 40 KP & KABIZ geaccrediteerde punten in totaal
Bekijk de keuzehulp en oriënteer je. Ik stel graag een leuke combinatie voor je samen.
Mail gerust info@feetforward.nl voor meer info.