Training en advies voor professionals in de voet- en loopzorg

Wist je dat…

… als je vaker een inversietrauma hebt gehad, je meer kans hebt op enkelslijtage?
… de helft van de mensen na een enkelfractuur na 10 jaar enkelartrose heeft?

Enkelslijtage

Een belangrijke oorzaak van enkelartrose is een enkelbreuk. Per jaar komt dit 30.000 keer voor, met name bij actieve en jonge mensen. Zo kan het dus dat enkelpijn bij een 30-jarige veroorzaakt wordt door enkelslijtage, na een enkelfractuur 10 jaar gelden.

Toch fijn om te weten, want het verandert je schoenadvies en zolenplan.

HBO opgeleid?

Hoor meer over de korte- en langetermijn gevolgen van enkelbreuken tijdens de populaire Masterclass Enkelklachten, met een gevarieerd programma. Je zit dus niet de hele tijd achter een scherm.

Ben je pedicure?

Dan is de training Voeten en artrose van knie en enkel wat voor jou. Over slijtage aan zowel de enkel als aan de knie. De knie is immers het gewricht waar de meeste artrose voorkomt, met name bij 60+ers. Er zijn grote verschillen en overeenkomsten tussen knie- en enkelartrose. Je hoort welke dat zijn tijdens de online training, KRP geaccrediteerd.

Meer uit onze blog

Mirjam Tuinhout

Nieuwe expertise: valpreventie

Eind oktober ben ik gestart als Projectleider Valpreventie Eindhoven bij de GGD Brabant-Zuidoost. Het doel: een lokaal netwerk creëren met partners die werk maken van

Lees verder »